Komiks.cz


Logo Komiks.cz
     Hlavní stránka      Mapa webu      Úvodní seznámení s komiksem      Seznamy komiksů      Komiksy zdarma

KLUB KOMIKSHOPU ANEB O BUDOUCNOSTI NAŠEHO OBCHODU

06.08.2004, autor: Sakyk

Provoz obchodu na Komiks.cz jsme zahájili v březnu 2003. Za dobu téměř jednoho a půl roku jeho nabídky využilo kolem 150 zákazníků, mezi nimiž se vytvořil ustálený okruh věrných klientů. Své služby (nejen) pro ně se snažíme neustále zlepšovat; jednou z takových aktivit je i založení Klubu Komikshopu, který bude svým členům poskytovat nemalé výhody.
Nejprve se podívejme na podmínky, nutné pro získání členství. Nejsou nijak nesplnitelné, členem Klubu se totiž automaticky stává každý, kdo si v Komikshopu koupí
 - zboží alespoň dvakrát
 - zboží v hodnotě minimálně 800 Kč (1000 Kč od 1. ledna 2005) 
 - najednou nejméně 3 položky (7 položek od 1. ledna 2005) 

Každý měsíc zasíláme členům klubu informační e-mail, obsahující rekapitulaci všech výhod a akcí, které jsou pro ně v nejbližším období připraveny. Pokud si někdo nepřeje být dále členem, stačí, když nám to sdělí v odpovědi na náš informační e-mail a my ho vyřadíme z databáze. Samozřejmě mu to nebrání v dalším nakupování na Komikshop.cz. V příštích měsících plánujeme přejít na registraci zákazníků obchodu, čímž dojde k výraznému vylepšení komunikace se členy klubu a usnadní i vlastní nakupování.
Nyní si povězme něco o výhodách, které členství v klubu přináší. Především jsou to nejrůznější formy slev, dárkových kupónů či jiného cenového zvýhodňování. Lákadlem pro mnohé zákazníky mohou být i krátkodobé a dlouhodobé soutěže. Členy klubu dále přednostně informujeme o všech akcích, probíhajících v obchodě, stejně jako o všech novinkách a zajímavostech, které by pro ně mohly být v souvislosti s nákupem zajímavé.
Do budoucna však chce klub jít ještě mnohem dál. Pro jeho členy připravujeme setkání, dárky, slevy na nejrůznější akce (cony, festivaly, výstavy), ale také další milá překvapení.

Poodkryjme v této souvislosti budoucnost celého Komikshopu. V těchto chvílích usilovně pracujeme především na pohodlnějším uživatelském prostředí (doplnění jednotlivých položek náhledy obálek, zavedení stránkování a kategorizace) i větším propojením s recenzemi a katalogem (možnost přímého nákupu). Brzy poté dojde na registraci, vytvoření nákupních košíků a automatické rozesílání novinkových e-mailů. Celou transformaci završí nová grafická podoba a odsun ze stránek Komiks.cz na samostatnou, již dnes fungující, adresu Komikshop.cz.

Pevně věříme, že všechny změny povedou k příjemnějšímu nakupování a větší spokojenosti našich zákazníků. Pokud máte k nakupování u nás jakékoliv připomínky nebo návrhy, neváhejte a pište na obchod@komiks.cz.
Autor:


Autor článku: Sakyk
    

fotografie


Joakim

Seznam blogpostů
a všech článků

Další blogeřiTop 2 snadné způsoby jak vydělat desetitisíce Korun českých
za jedinou recenzi!

Hipísáci už ztratili hajp!

Revoluce v citlivých partiích! Řešení ryze mužských a čistě ženských problémů.

Nakladatelství BBart si upšouklo. Znělo to asi takhle: BBrrrrrrrrt.

Skandál! Vyzkoušejte šest nových sexuálních poloh na rychlovku!

Vlastní vyhledávání
     Hlavní stránka      Mapa webu      Úvodní seznámení s komiksem      Seznamy komiksů      Komiksy zdarma


© 2000-2021
    Komiks.cz


Licence Creative Commons
Komiks.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.
Kontakt

RSS
Nezávislost

Cílem webu komiks.cz
je přinášet kvalitní
publicistiku náročnému čtenáři. Neexistuje tu žádná závislost na jakémkoli nakladatelství, komiksy jsou podrobovány odůvodněné kritice a autoři za ni nesou odpovědnost.

Jste tvůrce komiksů?

Rádi vám dílo zveřejníme v rubrice Volná tvorba.
Komiks zpropagujeme, jednotlivé stránky komiksu pak budou
postupně vycházet každý týden na pokračování
přímo na hlavní stránce. Kontaktujte nás!