Komiks.cz


Logo Komiks.cz
     Hlavní stránka      Mapa webu      Úvodní seznámení s komiksem      Seznamy komiksů      Komiksy zdarma

... A CO RECENZE...?!

16.05.2006, autor: Hibi

... tane jistě na nejedné mysli vtíravá otázka. Fakt je ten, že po přechodu na nový server se ještě stále potýkáme s technickými obtížemi - a uznáte jistě sami, že recenze obrázkového čtení bez doprovodných obrázků je jaksi... ochuzená. Nicméně jakmile se vyhrabeme ze zdrojového kódu, čeká Vás nejeden milý text. Posuďte sami...
Doplníme recenze na resty ještě z přelomu a první čtvrtiny roku (Kontraband, CREW 16, Spider-Man: Utrpení), ale zaměříme se především na novinky, a to včetně těch, představených nejčerstvěji na Světě knihy (Oskar Ed 3, Pascin, Kytice, Preacher 2, Mourrison, Semtaťuk, Liga spravedlnosti). Ke slovu se dostanou kolty a vtípky Lucky Luka, Comicsové legendy a legendární Violent Cases/Vraždy a housle dua Gaiman/McKean. Nezapomeneme ani na nezávislá brněnská vydání Johna Doe, šestého regulérního čísla Aargh!u a hlavně dlouho očekávaného CZekomiksu, a naše stránky opanují i Pán času a Experiment GN.

Kromě toho kompletujeme materiály z "live" akcí - comiCZconu, libereckého Veletrhu dětské knihy, pražského Světa knihy a třeboňského ANIfestu - a díky časovému odstupu je budeme moci zhodnotit s větším nadhledem.

Samozřejmě plánujeme pokračovat ve sledování comicsovo-filmového pohraničí, a servírovat další profily "comicsových" režisérů. V rychlém tempu dokončíme rozjeté, a, přiznejme si, poněkud vleklé seriály - a na jejich místo zařadíme profily a rozhovory s neprávem zapomínanými autory předrevolučních dob z pera plzeňského literárního neposedy Iva Fencla. Překládáme stať amerického knihovníka Roberta Lavina o postavení ženy v komiksu - takže se rozhodně můžete těšit na zajímavé obrázky.

Všem, komu jsme mlčením a nečinností připravili trudnou chvíli, se omlouváme. Resuscitace pokračuje, a náš comicsový golem se opět zdvíhá!
Autor:


Autor článku: Hibi
    
Joachym


Články nebo blogposty a reakce

Upozornění: Nemám Facebook
(odešel jsem v roce 2020)
ani žádný jiný profily!Skandální reakce nakladatelství BBart.

V českém komiksovém rybníčku to smrdí, hnije a zapáchá a komiks.cz se to snaží změnit.

Ze zk*rvené Vrány teče smůla

Nakladatelství Comics Centrum zuří! Neskouslo kritickou recenzi

Život našeho Pána     Hlavní stránka      Mapa webu      Úvodní seznámení s komiksem      Seznamy komiksů      Komiksy zdarma


© 2000-2024 Komiks.cz
CC BY-NC-ND 3.0

Komiks.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.
Kontakt

RSS
Nezávislost

Cílem webu komiks.cz
je přinášet kvalitní
publicistiku. Neexistuje tu žádná závislost na jakémkoli nakladatelství, komiksy jsou podrobovány odůvodněné kritice a autoři za ni nesou odpovědnost.

Jste tvůrce komiksů?

Rádi vám dílo zveřejníme v rubrice Volná tvorba.
Komiks zpropagujeme, jednotlivé stránky komiksu pak budou
postupně vycházet každý týden na pokračování
přímo na hlavní stránce. Kontaktujte nás!